Szoboszlai belőtte első gólját Liverpool-mezben!

Tejszínhub

A Liverpool – Aston Villa meccsen végre megtörtént, amire nagyon sok magyar szurkoló várt: a válogatott csapatkapitánya negyedik angliai meccsén belőtte első Premier League gólját.

A találatra nem kellett sokat várni: a mérkőzés 3. percében, egy jobb oldali szögletet követően a labda Szoboszlaihoz pattant, aki kapásból, ballal kapura bombázott – a világbajnok Emiliano Martíneznek nem volt esélye hárítani. A Liverpool simán hozta a hazai meccsét, a 22. percben Cash, a Villa játékosa talált a saját kapujába, Szalah pedig az 55. percben beállította a 3:0-s végeredményt.