Miért előnyös a vállalati szektornak a művészeti világgal együttműködni?

Hírek

Az Art is Business 2022. szeptember 5-én, harmadik alkalommal indítja el a 7M – A művészet értéke szponzorációs képzését.

 

A 13 hetes továbbképzés során arra keresik a válaszokat a hazai művészeti és vállalati élet szakemberei, miként lehet a művészettel együtt gondolkodni a forprofit világban és annak értékalapú eszközrendszerét használva, hogyan érdemes új projekteket elindítani. A kurzus során a film, a színház, a tánc, a klasszikus zene, könnyűzene, a képzőművészet és a design területéről érkeznek főleg a kulturális menedzsmentben jártas oktatók. Őket egészítik ki a vállalati világ értékalapon gondolkodó és valós együttműködéseket létrehozó vezetői.

Az egyedi képzés során a hallgatók megismerkedhetnek a különböző művészeti ágak szereplőivel, intézményeivel, gondolkodásával, valamint sok jó hazai és nemzetközi példával egyaránt.

Az oktatók között találjuk: Balogh Máté András, az Art is Business Egyesület elnöke, Bérczi Linda kulturális menedzser, The Space Galéria vezetője, Deák Zsuzsanna, a Budapesti Fesztiválzenekar egyéni adományozásért felelős menedzsere, Horváth Máté, a Katona József Színház marketing vezetője, Hóbor Helga, a Nemzeti Táncszínház kommunikációs vezetője, Jászay Tamás, a revizoronline.hu főszerkesztője, Kalocsay Gergely, a Nemzeti Filmintézet Pályázati rendszer jogi támogatását ellátó részleg vezetője, Kégli Balázs ügyvezető igazgató, Kultúra 2008 Művészeti Nonprofit Kft., Mayer Kitti designteoretikus, Péli Nagy Kata közgazdász, a Táncművészet főszerkesztője, Podlovics Péter könnyűzenei menedzser, az XLNT Booking & Records ügyvezetője, Rozgonyi-Kulcsár Viktória, a Jurányi inkubátorház vezetője, Zachar Balázs producer, Proton Cinema, Zsoldos Dávid, a Papageno alapító-tulajdonosa.

 

Fotó: Jon Tyson/unsplash.com

 

SOCIAL MEDIA