Barátok közt: folytatódik a forgatás
Rövid időn belül másodszor kellett leállítani az RTL Klub rangidős napi drámai sorozatát, mert egy újabb közreműködő COVID-fertőzött lett. A produkció azonnal megtette a szükséges óvintézkedéseket, és miután mindenki negatív teszttel rendelkezett, szeptember 23-án ismét elindult a forgatás. Mintegy két hete derült ki, hogy a Barátok közt egyik közreműködője COVID-fertőzött. A forgatás leállítása, a […]
Tovább olvasom