Technikai KO és további pofonok a Sztárbox 3. negyeddöntőjében

Tejszínhub

A Sztárbox 3. negyeddöntőjében a három férfi súlycsoportban rendeztek versenyeket. Könnyűsúlyban Varga Viktor és Dóra Béla csapott össze.  A négy menet után a pontozóbírók pontjai alapján döntetlen volt a végeredmény. A Sztárbox szabályzata szerint ilyenkor a bíróknak meg kell jelölniük, hogy kit láttak győztesnek, így 2-1 arányban Varga Viktor jutott az elődöntőbe. Nehézsúlyban Pulai Imre és Király Péter mérkőzött meg. A vezetőbíró úgy ítélte meg a harmadik menetben, hogy Király Peti nem tudja folytatni a mérkőzést, így Pulai Imre győzött. A középsúlyban Veréb Tamás és Törőcsik Dániel lépett a ringbe. Az utóbbi a harmadik menetben technikai KO-val győzött, így a tetoválóművész folytathatja a Sztárbox versenyét.

Pulai Imre sarokba szorította ellenfelét, Varga Viktor farkasként küzdött, Törőcsik Dani pedig technikai KO-val győzött

Technikai KO: Ilyen volt Törőcsik Dani és Veréb Tomi meccse

Dóra Béla vs Varga Viktor

Pulai Imre vs Király Peti

Veréb Tomi vs Törőcsik Dani

Következő versenynapok:

Szeptember 22.

Férfi középsúlyban: Shane Tusup – Torghelle Sándor Női pehelysúlyban: Földes Eszter – Lola Férfi nehézsúlyban: Czutor Zoltán – Mészáros András

Szeptember 29.

Férfi könnyűsúlyban: Sárközi Ákos – Horváth Tomi Női könnyűsúlyban: Sápi Vivi – Dér Heni Gála mérkőzés: Bárdosi Sándor – Árpa Attila

Október 6.

Férfi könnyűsúlyban: Sánta Laci – Pachert Balázs Férfi középsúlyban: Király Viktor – Herceg Férfi nehézsúly: Elődöntő

Sztárbox minden vasárnap 19:30 órától az RTL-en és az RTL+ Premium felületén.

Riz Levente Sport-és Rendezvényközpont címe: 1173 Budapest, Pesti út 86-88.