Fordulat A mi kis falunk gyártója ellen benyújtott perben

Kiemelt Piac

Mint ismeretes, A mi kis falunk című televíziós sorozat 4. évadának egyik epizódjában 3 mp. hosszan látható volt egy helyi lakos, amint besétál egy házba. A per tárgya az, hogy ő, mint felperes nem járult hozzá sem a felvétel készítéséhez, sem annak sugárzásához.

 

Elsőfokon a bíróság a felperesnek adott igazat, amely ítéletet a másodfokú bíróság döntésével megváltoztatta. A másodfokú bíróság, a Győri Ítélőtábla a tegnapi napon felülvizsgálta az elsőfokú bíróság döntését, megváltoztatta az elsőfokú ítélet fellebbezéssel érintett részét, a felperes keresetét teljes egészében elutasította és kötelezte őt a Content Factory Kft. perköltségének teljes megfizetésére azzal, hogy a saját költségeit maga viseli.

Az ítélet jogerős.

 

SOCIAL MEDIA